Arşivler: Eğitimler

Seans Odası-101 Eğitimi

Bu eğitim dizisinde psikoterapi ve psikolojik danışmanlık alanı hakkında birçok konuda bilgiye ulaşabilirsin. Kapalı kapılar arkasındaki seans odasını keşfederek kendi hayatında da içsel bir dönüşüm sürecine başlamaya karar verebilirsin.

Askerlik Kökenli Travmaları Geride Bırakmada Kendine Yardım Eğitimi

‘Gün içinde çoğu zaman bir tedirginlik halim var. Her an bir şey olacakmış gibi geliyor. O yüzden genelde evde geçiriyorum zamanımı. Evdeyken biraz daha güvende hissediyorum. Tetikte bekleyen bir asker gibiyim. Ani bir ses duyduğumda, düğünde, asker uğurlamalarında sıkılan silah seslerinden çok rahatsız oluyor, irkiliyorum. Bazen kendimi yere attığım bile oldu. Dışarıda dolaşmakta benim için sıkıntı. …

Askerlik Kökenli Travmaları Geride Bırakmada Kendine Yardım Eğitimi Devamı »

Panik Atak – Panik Bozukluk Kendine Yardım Eğitimi

Bu eğitim serisinde panik atak sorunu hakkında detaylı bilgiler alarak kendi kendine yardım edebilirsin. Paylaştığım bilgiler terapi çalışmalarının ilk aşamalarında de aynen ele alınan ve işlenen bilgileri içermektedir.

Zor Zamanlarda Psikolojik Olarak Güçlü Kalmak Eğitimi

Güncel sorunlar ya da kronik sorunların birikimi nedeniyle zor zamanlar yaşıyor olabilirsin. Bu eğitim dizisinde psikolojik olarak güçlü kalmak ve mevcut sorunlarla etkili şekilde başaçıkabilmek için gerekli olan birçok konu ele alınacaktır. Eğitim içeriği düzenli olarak güncellenecektir.